Kaitinimo elementai (tenai)

Terma KTX 4 valdiklis su paslėptu laidu

Kvadratinių formų Terma KTX 4 valdiklis su paslėptu laidu (nereikalinga elektros lizdas kištukui, nekybos laidai). Garantija 2 metai.

Prekės kodas :
Pristatymo laikas: Pristatome per 1-2 d.d. Jeigu nėra sandėliuose pristatymas gali užtrukti iki 3-4 sav.
Terma KTX 4 valdiklis su paslėptu laidu Padidinti

Perkant daugiau negu už 300 Eurų pristatymas nemokamas

Terma KTX 4 valdiklis su paslėptu laidu

Kvadratinių formų Terma KTX 4 valdiklis su paslėptu laidu (nereikalinga elektros lizdas kištukui, nekybos laidai). Garantija 2 metai.

Prekės kodas :
Pristatymo laikas: Pristatome per 1-2 d.d. Jeigu nėra sandėliuose pristatymas gali užtrukti iki 3-4 sav.

45 €

60 €

Aprašymas
Komentarai

Kvadratinių formų Terma KTX 4 valdiklis su paslėptu laidu.

Funkcionalu

Valdiklis KTX4 turi 5 temperatūros lygius nuo 30-60 laipsnių, lygiai atvaizduojami mėlynos šviesos skaičiais. Viduje esantis elektroninis temperatūros sensorius garantuoja preciziška temperatūros kontrolę. Šis valdiklis yra lengvai programuojamas. Valdiklis KTX4 yra sukurtas naudoti kartu su kaitinimo elementu TermaSplit kurį galite rasti žemiau prie rekomenduojamų prekių. Be TermaSplit elemento šis valdiklis nešildys Jūsų pasirinkto džiovintuvo.

Laikmatis

Šis valdiklis turi išsijungimo galimybę po 1,2,3,4 val. Paspaudus laikmatį pasirenkate per kiek Jūsų rankšluostis išdžius nuo 1-4 val. ir praėjus pasirinktam laikui automatiškai džiovintuvas nustos šildyti.

Nuotolinis valdymas

Valdiklis KTX4 gali būti susietas su belaidžiu IR išoriniu valdikliu, kuris reguliuos KTX4 valdiklį su papildomomis funkcijomis

Protinga sistema

Dingus elektrai, valdiklis KTX4 prisimena prieš tai buvusį rėžimą, atsiradus elektrai jį tesią toliau. Tai labai naudinga išmaniems namams, nes jie puikiai suderinami su protingo namo elementais, elektros lizdo laikmačiais.

Saugumas

Valdiklis KTX4 yra su antiužšalimo apsauga. Tai yra jeigu pajungtas į elektros lizdą ir temperatūra krenta žemiau 5-7°C, jis palaiko minimalų šildymą, kad neužšaltu džiovintuvas. Taipogi KTX tenas turi dviguba apsauga nuo perkaitimo radiatoriaus, viduje esanti kapsulė išsilydo ir tenui nebeleidžia perkaitinti džiovintuvo. Antra apsauga nuo sauso veikimo, t.y. jeigu tenas buvo pajungtas, o džiovintuvas nebuvo užpildytas skysčiu, tenas nustoja veikti, neleisdamas įviktį nepageidaujamoms nelaimėms.

Dizainas

Valdiklis KTX4 yra su paslėptu laidu jungtimi ir Jūs galėsite gražiai pajungti laidą tiesiai į sieną ir išvengsite papildomo elektros lizdo ir nekabos laidas ant grindų. Taipogi jis turi atskirą išjungimo/įjungimo mygtuko apačioje.Valdiklis KTX4 yra su kvadratinės formos, puikiai tinkantis prie kvadratinio rankšluosčio džiovintuvo ir bendro interjero. Šis valdiklis yra lengvai suprantamas su LCD ekranėliu ir mėlyna spalva šviečiančiais skaičiais

Spalvos

Jūs galite ringtis iš galimų spalvų: chromas, balta, juoda, matinė sidabrinė.

Būtina prisikomplektuoti kaitinimo elementą TERMASPLIT, nes KTX modeliai yra tik valdikliai, kurie valdo TERMASPLIT kaitinimo elementą.

Facebook Comments

Panašios prekės