Kaitinimo elementai (tenai)

Terma Moa kaitinimo elementas su spiraliniu laidu

Šiolaikinio stiliaus kaitinimo elementasTerma  Moa su spiraliniu laidu. Garantija 2 metai.

Prekės kodas :
Pristatymo laikas: Pristatome per 1-2 d.d. Jeigu nėra sandėliuose pristatymas gali užtrukti iki 3-4 sav.
Terma Moa kaitinimo elementas su spiraliniu laidu Padidinti

Perkant daugiau negu už 300 Eurų pristatymas nemokamas

Terma Moa kaitinimo elementas su spiraliniu laidu

Šiolaikinio stiliaus kaitinimo elementasTerma  Moa su spiraliniu laidu. Garantija 2 metai.

Prekės kodas :
Pristatymo laikas: Pristatome per 1-2 d.d. Jeigu nėra sandėliuose pristatymas gali užtrukti iki 3-4 sav.

50 €

67 €

Aprašymas
Komentarai

Šiolaikinio stiliaus kaitinimo elementas (tenas) Terma Moa su spiraliniu laidu

Funkcionalu

Kaitinimo elementas MOA turi 5 temperatūros lygius nuo 30-60 laipsnių, lygiai atvaizduojami led mėlynos šviesos lemputėmis. Viduje esantis elektroninis temperatūros sensorius garantuoja preciziška temperatūros kontrolę. Nustačius pageidaujama lygi, kaitinimo elementas kaitina tol kol pasiekia reikiama temperatūra, tada pereina į budėjimo rėžimą, kol nukrenta vėl temperatūra ir taip taupo energijos sąnaudas.

Džiovinimo funkija

Šiame kaitinimo elemente yra 2 val. laikmačio funkcija, su kuria galite sukelti 2 val. aukštesnę temperatūra, o po 2 val. automatiškai grįš į žemesnę temperatūra. Taip per 2 val. išdžiovins rankšluostį ir toliau palaikys minimalią temperatūrą patalpoje.

Protinga sistema

Dingus elektrai, kaitinimo elementas MOA prisimena prieš tai buvusį rėžimą, atsiradus elektrai jį tesią toliau. Tai labai naudinga išmaniems namams, nes jie puikiai suderinami su protingo namo elementais, elektros lizdo laikmačiais.

Saugumas

Kaitinimo elementas MOA yra su antiužšalimo apsauga.  Tai yra jeigu pajungtas į elektros lizdą ir temperatūra krenta žemiau 5-7°C, jis palaiko minimalų šildymą, kad neužšaltu džiovintuvas. Taipogi MOA tenas turi dviguba apsauga nuo perkaitimo radiatoriaus, viduje esanti kapsulė išsilydo ir tenui nebeleidžia perkaitinti džiovintuvo. Antra apsauga nuo sauso veikimo, t.y.  jeigu tenas buvo pajungtas, o džiovintuvas nebuvo užpildytas skysčiu, tenas nustoja veikti, neleisdamas įviktį nepageidaujamoms nelaimėms.

Dizainas

Tenas MOA pateikiamas su spiraliniu laidu ir kištuku į elektros lizdą. Šiolaikinio dizaino valdiklio išvaizda pagražins Jūsų interjerą.

Spalvos

Jūs galite ringtis iš galimų spalvų: chromas, balta, juoda, matinė sidabrinė.

Galingumas

MOA tenas gali būti įvairių galingumų: 120W, 200W. 300W, 400W, 600W, 800W , 1000W. Tinklalapyje pateikiame tik populiariausias galias. Kitas galias galima užsisakyti parašius mums elektroniu paštu.

Facebook Comments

Panašios prekės